PROMOSYONLAR

MASAJ KEYFİ

Dış dünyaya biraz mola verin ve kendinizi şımartın. En iyi fiyata Grand Makel Hotel Topkapı'da odanızı rezerve edin ve masözlerimiz zihninizi rahatlatıp vücudunuzu yenilemeniz için rahatlatıcı bir masaj sunsunlar. Masaj yaptırmak isteyen misafirlerimiz, SPA'mızdaki masajlarda %20 indirimden yararlanırlar.

Web sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

FIRSATI YAKALA

ÜCRETSİZ KONAKLAMA

İstanbul'un tarihi yarımadasını deneyimlemek için daha fazla zaman ayırın. 6 gece ve üzeri rezervasyonlarda ücretsiz bir gece ücretsiz konaklama kazanın. Grand Makel Hotel Topkapı'da altı gecelik herhangi bir rezervasyon için, 7. gece ücretsiz sunarak memnuniyetinizi artıracağız.

FIRSATI YAKALA

AKŞAM YEMEĞİ

Bir sonraki konaklamanız sırasında Grand Makel Hotel'in teras katında sizlere hizmet veren MakSky benzersiz tasarımı, seçkin atmosferi ve hayranlık uyandıran büyüleyeci İstanbul manzarası eşliğinde sunduğu gurme lezzetleriyle misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Corner Suite or King Suite rezervasyonları için geçerlidir.

FIRSATI YAKALA

HEDİYE MASAJ

Grand Makel Hotel Topkapı, hareketli şehrin ortasında ihtiyacınız olan tüm rahatlamayı size sağlıyor. Tek kişi 5 gecelik rezervasyon yapın ve tepeden tırnağa 50 dakikalık rahatlatıcı bir masajın tadını çıkarın. 

Web sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

FIRSATI YAKALA

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk

REZERVASYON

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk