AKŞAM YEMEĞİ

Lezzet ikramımızı tadın

Bir sonraki konaklamanız sırasında Grand Makel Hotel'in teras katında sizlere hizmet veren MakSky benzersiz tasarımı, seçkin atmosferi ve hayranlık uyandıran büyüleyeci İstanbul manzarası eşliğinde sunduğu gurme lezzetleriyle misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Corner Suite or King Suite rezervasyonları için geçerlidir.

FIRSATI YAKALA

Ad Soyad

Telefon

E-posta

Konu Seçiniz

Mesaj

KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ KİŞİSEL VERİLERİ İŞLEME KONUSUNDA AÇIK ONAY

KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ İÇİN AÇIK RIZA İşbu Form ile verdiğim tüm kişisel ve özel nitelikli kişisel veri niteliğindeki bilgilerimin gizliliklerinin korunması için gerekli tedbirler alınarak ve işlenmesine dair kanuni ilkelere uygun şekilde, veri sorumlusu Grand Makel Hotel Topkapı ile bu şirketin ortakları, iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği üçüncü kişiler tarafından, yasal nedenlerle otomatik olan/olmayan yöntemler ile alınmasına, devralınmasına, yasal süreler aşılmamak üzere yurt içinde ve/veya yurt dışında yazılı/dijital arşivlere kaydedilmesine, depolanmasına, muhafaza edilmesine, elde edilebilir hale getirilmesine, kullanılmasına, güncellenmesine, değiştirilmesine, yeniden düzenlenmesine, sınıflandırılmasına, yurt içinde veya yurt dışına aktarılmasına, transfer olmasına ve sair kanunlara uygun şekilde işlenmesine ilgili tüm yasal haklarım hakkında bilgilendirilmiş olarak açıkça izin (rıza/onay) veriyorum.Buna ek olarak söz konusu bilgilerimin, her türlü pazarlama faaliyeti kapsamında kullanılmasını, ticari amaçlarla işlenmesini, benimle SMS, E-posta, telefon v.b. kanallardan iletişime geçilmesini ve belirtilen yollarla tarafıma elektronik ticari ileti gönderilmesini onaylıyorum.

Özel Promosyonlarımızı Kaçırmayın

REZERVE ET

Biraz rahatlamaya ne dersiniz? Dış dünyaya bir mola verin ve SPA'da bir masajla kendinizi şımartın.

FIRSATI YAKALA

İstanbul'u deneyimlemek için daha fazla zaman ayırın. 6 gece ve üzeri rezervasyonlarda 1 gece ücretsiz konaklama kazanın.

FIRSATI YAKALA
REZERVE ET

Damak tadınızı modern ve konforlu bir lounge olan Mak Sky Lounge'da ücretsiz bir yolculuğa çıkarmak istiyoruz.

FIRSATI YAKALA
REZERVE ET

Tepeden tırnağa 50 dakikalık rahatlatıcı bir masajın tadını çıkarın.

FIRSATI YAKALA

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk

REZERVASYON

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk