BRASSERİE

Brasserie

Otelin lobi katında bulunan Brasserie, 120 kişi oturma kapasitesisinde olup iç ve dış bölümlerden oluşur. Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir ve ayrıca A la carte kahvaltı bulunmaktadır.

Brasserie otelin lobi katında bulunur, oturma kapasitesi 120 kişi olup iç ve dış bölümlerden oluşur.

Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir ve ayrıca A la carte kahvaltı bulunmaktadır.

 

Kahvaltı

07.00 - 10.30

Öğle Yemeği

12.00  - 14.00

Akşam Yemeği

19.00 - 23.00

 

Menüsü Modern türk mutfağı ve dünya mutfaklarından seçme yemeklerden oluşur.

Modern dekoru,konforlu oturma düzeni,kaliteli servisi, kapalı ve açık alanları ile misafirlerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlar.

İLETİŞİME GEÇİN

Ad Soyad

Telefon

E-posta

Konu Seçiniz

Mesaj

KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ KİŞİSEL VERİLERİ İŞLEME KONUSUNDA AÇIK ONAY

KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ İÇİN AÇIK RIZA İşbu Form ile verdiğim tüm kişisel ve özel nitelikli kişisel veri niteliğindeki bilgilerimin gizliliklerinin korunması için gerekli tedbirler alınarak ve işlenmesine dair kanuni ilkelere uygun şekilde, veri sorumlusu Grand Makel Hotel Topkapı ile bu şirketin ortakları, iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği üçüncü kişiler tarafından, yasal nedenlerle otomatik olan/olmayan yöntemler ile alınmasına, devralınmasına, yasal süreler aşılmamak üzere yurt içinde ve/veya yurt dışında yazılı/dijital arşivlere kaydedilmesine, depolanmasına, muhafaza edilmesine, elde edilebilir hale getirilmesine, kullanılmasına, güncellenmesine, değiştirilmesine, yeniden düzenlenmesine, sınıflandırılmasına, yurt içinde veya yurt dışına aktarılmasına, transfer olmasına ve sair kanunlara uygun şekilde işlenmesine ilgili tüm yasal haklarım hakkında bilgilendirilmiş olarak açıkça izin (rıza/onay) veriyorum.Buna ek olarak söz konusu bilgilerimin, her türlü pazarlama faaliyeti kapsamında kullanılmasını, ticari amaçlarla işlenmesini, benimle SMS, E-posta, telefon v.b. kanallardan iletişime geçilmesini ve belirtilen yollarla tarafıma elektronik ticari ileti gönderilmesini onaylıyorum.

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk

REZERVASYON

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk