TOPLANTI

Grand Makel Hotel Topkapı, her türlü toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapmak için tüm organizasyonu detaylı bir şekilde ele alarak en ince detayına kadar üstünde çalışır. İş toplantılarını, bayii toplantılarını; düğün, nişan ve kına gibi etkinlikleri hayal edildiği gibi geçmesi için yaratıcı fikir önerileriyle taçlandırır, organizasyonun daha da özel hale gelmesi için uğraşır.

Grand Makel Hotel Topkapı her türlü toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapmak için tüm organizasyonu detaylı bir şekilde ele alarak en ince detayına kadar üstünde çalışır. İş toplantılarını, bayii toplantılarını; düğün, nişan kına gibi etkinliklerini hayal edildiği gibi geçmesi için yaratıcı fikir önerileriyle taçlandırır, organizasyonun daha da özel hale gelmesi için uğraşır.

En keyifli toplantılara ev sahipliği yapan Grand Makel Hotel Topkapı, sahip olduğumuz 22 m2’den 380 m2’ye kadar büyüklükteki 5 adet toplantı salonu ve tam donanımlı teknik ekipman desteği ile ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunmaktadır.

 

BİZE ULAŞIN

Ad Soyad

Telefon

E-posta

Konu Seçiniz

Mesaj

KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ KİŞİSEL VERİLERİ İŞLEME KONUSUNDA AÇIK ONAY

KİŞİSEL VE ÖZEL NİTELİKLİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ İÇİN AÇIK RIZA İşbu Form ile verdiğim tüm kişisel ve özel nitelikli kişisel veri niteliğindeki bilgilerimin gizliliklerinin korunması için gerekli tedbirler alınarak ve işlenmesine dair kanuni ilkelere uygun şekilde, veri sorumlusu Grand Makel Hotel Topkapı ile bu şirketin ortakları, iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği üçüncü kişiler tarafından, yasal nedenlerle otomatik olan/olmayan yöntemler ile alınmasına, devralınmasına, yasal süreler aşılmamak üzere yurt içinde ve/veya yurt dışında yazılı/dijital arşivlere kaydedilmesine, depolanmasına, muhafaza edilmesine, elde edilebilir hale getirilmesine, kullanılmasına, güncellenmesine, değiştirilmesine, yeniden düzenlenmesine, sınıflandırılmasına, yurt içinde veya yurt dışına aktarılmasına, transfer olmasına ve sair kanunlara uygun şekilde işlenmesine ilgili tüm yasal haklarım hakkında bilgilendirilmiş olarak açıkça izin (rıza/onay) veriyorum.Buna ek olarak söz konusu bilgilerimin, her türlü pazarlama faaliyeti kapsamında kullanılmasını, ticari amaçlarla işlenmesini, benimle SMS, E-posta, telefon v.b. kanallardan iletişime geçilmesini ve belirtilen yollarla tarafıma elektronik ticari ileti gönderilmesini onaylıyorum.

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk

REZERVASYON

Giriş

Çıkış

Yetişkin

Çocuk